SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zajmujemy się regeneracją , testowaniem i weryfikacją elementów układów wtryskowych i paliwowych do większości marek pojazdów mechanicznych takich jak firm: Bosch, Denso, Delphi, Siemens, Continental.

Naprawiamy wszystkie rodzaje pomp wtryskowych w tym pompy wysokiego ciśnienia Common Rail.

Дмитрий Должиков
Дмитрий Должиков
2023-08-30
Очень доволен, быстро решили проблему с кондиционером, профессионализм и цены порадовали.
Piotr Szumnarski
Piotr Szumnarski
2023-07-25
Zdecydowanie polecam MotoStrefa24 - jestem klientem prawie od początku istnienia warsztatu i nigdy się nie zawiodłem. Właściciel a za razem główny Mechanik jest bardzo specyficzną osoba z ogromnym doświadczeniem i umiejętnością wyszukania i usuwania nawet najdziwniejszych usterek. Załączam zdjęcie z wymiany czujnika ciśnienia paliwa w moim volvo 2021 - przy okazji zrobiony serwis klimatyzacji.
Krzys Maxxl
Krzys Maxxl
2023-01-03
Polecam tego Fachowca. W moim aucie, dieslu naprawiał wtryski paliwa, a w aucie małżonki zatartą wysokociśnieniową pompę paliwa. W innym warsztacie obie rzeczy pseudo mechanicy chcieli mi wymienić na nowe za grubą kasę. Tu w miarę szybko, ceny akceptowalne i co zauwaźyłem nowoczesny sprzęt do diagnostyki.

Zajmujemy się regeneracją, testowaniem i weryfikacją elementów układów wtryskowych i paliwowych do większości marek pojazdów mechanicznych takich jak firm: Bosch, Denso, Delphi, Siemens, Continental.

Góra